Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hry z netu

25.03.2007


Skeleton Parkhodnocení:
Skeleton Park 243.1KB
Utíkejte co nejrychleji po zahradě a sbírejte kosti. Pokud se dostanete do kontaktu se zuřivým psem, ztratíte jeden život a vlastní čest.
 Hit the Looserhodnocení:
Hit the Looser 354.1KB
V této legrační hře se pokuste trefit tmavý míček míčkem světlým. Máte však pouze omezený počet pokusů. Hra je obohacena o melodickou hudbu :)
 Shop Lifterhodnocení:
Shop Lifter 581.7KB
Ve hře Shop Lifter máte za úkol v každém kole zcizit z obchodu nějaký předmět. Váš přestupek však nesmí zaznamenat průmyslová kamera ani personál obchodu.
 Tubin on Lake Tylerhodnocení:
Tubin on Lake Tyler 536.4KB
Plujete na jezeře na nafukovací duši, která je zapřáhnuta za motorovým člunem. Vaším úkolem je sbírat zlaté medajlonky a šerifské odznaky.
 Banana Barragehodnocení:
Banana Barrage 202.9KB
V tropickém pralese musíte trefovat banány do náhodně rozmístěných sudů. Pokuste se úlohu splnit co nejrychleji, každý barel po chvíli zmizí.
 Peanuthodnocení:
Peanut 164.4KB
V časovém limitu se pokuste nacvrnkat co nejvíce oříšku do branky
 F1 soundhodnocení:
F1 sound 71.6KB
Zábavné napodobování zvuků ze stájí F1 :)
 Poo bettinghodnocení:
Poo betting 463.1KB
Podle kurzu si vsadíte na favorizovanou zadnici a doufáte, že bude nejrychlejší. Občas jí můžete pomoci plechvkou fazolí nebo chilli papričkami :)
 Baby drophodnocení:
Baby drop 246.6KB
Michael Jackson hází děti z balkóna a vy se je snažíte chytat do ošatky.
 Sonar challengehodnocení:
Sonar challenge 238.9KB
Úkolem je udržet míč co nejdéle ve vzduchu. Usilovně Vás přitom povzbuzuje asijský trenér :)
 Horse orchestrahodnocení:
Horse orchestra 142.5KB
Čtyři koně zpívají dle vašeho přání.
 Pinguin extremehodnocení:
Pinguin extreme 262.8KB
Předělaná krvavější verze Pinguina
 Zákony schválnosti 2hodnocení:
Zákony schválnosti 2 - srandičky 1.5MB
Speciální vánoční verzí oblíbené hry Zákony schválnosti bychom Vám všem chtěli popřát krásne prožití vánočních svátků a spoustu dárků pod stromečkem. Princip hry je stejný, jako u prvního dílu.
 Zákony schválnostihodnocení:
Zákony schválnosti - srandičky 1.1MB
V této legrační hře máte kouzelnou moc tropit jendomu panáčkovi všelijaké naschvály. Najděte jenom správný předmět a místo, kde jej využít a čeká na vás zajímavá podívaná. Ne aby vás ale napadlo zkoušet podobné praktiky ve skutečnosti :)
 Hit Crazy Froghodnocení:
Hit Crazy Frog - srandičky 266.7KB
Není tomu tak dávno, kdy začal bláznivý žabák útočit na přední místa evropských hitparád se svým hitem. Pokud vám však jeho hudba už leze na nervy, můžete se pohodlně odreagovat následující hrou.
 Voodoohodnocení:
Voodoo - srandičky 614.3KB
Potřebujete se odreagovat? Naštval vás někdo z vašeho okolí? Pak si neváhejte ve hře Voodoo sestavit jeho podobiznu a dát mu pořádně za vyučenou. Při troše štěstí sestavíte i známé osobnosti.
 Destroy Your PChodnocení:
Destroy Your PC - srandičky 638.5KB
Pokud vás neposlouchá počítač, můžete se zde pohodlně odreagovat, aniž byste napáchali škody na majetku :) Po dokončení této jednoduché hry se vám určitě uleví.
 Rats On Cocaine 5hodnocení:
Rats On Cocaine 5 - srandičky 2.1MB
Poslední pátý díl ze série Rats on Cocaine je vyvrcholením celého příběhu o dvou krysách, které spolu trávily spoustu času nejen v laboratořích pokusného středisk

Snowballhodnocení:
Snowball - oddechové hry 129.4KB
Oddechovou hrou Snowball vás bude provázet jeden z manažerů, které ho si vyberete na začátku hry. Vaším úkolem je manipulovat sněhovou koulí, valící se ze svahu, aby nabrala co největších rozměrů. Vyhněte se srážce se stromy a chatkami.
 Reel Goldhodnocení:
Reel Gold - oddechové hry 180.3KB
Hry s dobýváním zlata patří k nejoblíbenějším, a proto vám přinášíme novou hru Reel Gold. V časovém limitu musíte sesbírat všechny zlaté hrudky, abyste postoupili do dalšího kola. Snažte se lovit pouze zlato, které se třpytí, a rovněž se vyhněte kamenům.
 Action Fishhodnocení:
Action Fish - oddechové hry 363.9KB
V této relaxační hře si můžete vyzkoušet rybaření na otevřeném jezeře. Ve spravný okamžik musíte spustit udici s návnadou a doufat, že se na ni chytí nějaká ta rybka.
 Minivan Defensive Drivinghodnocení:
Minivan Defensive Driving - oddechové hry 429.4KB
V této oddechové hře jezdíte s osobním vozem a máte za úkol rozvážet mladé studenty na různá místa ve vašem městě během krátkého časového limitu. Během jízdy buďte opartní, ať příliš nepoškodíte svůj vůz.
 Feed Fullmohodnocení:
Feed Fullmo - oddechové hry 229.5KB
V roli odhodlaného sněžného muže máte za úkol potlačit svůj pocit hladu lovením ryb ze sousedního rybníka. Čím větší rybu se vám podaří vylovit, tím více se váš hrdina nasytí.
 Mr. Picassohodnocení:
Mr. Picasso - oddechové hry 463.7KB
Pokud máte rádi kresby tohoto významného výtvarníka, neváhejte si vyzkoušet následující oddechovou hru. Nechte pracovat svoji fantazii a vytvořte si obraz hlavy přesně podle vašich představ. Nakonec se nezapomeňte podepsat :)

Nesquik Questhodnocení:
Nesquik Quest 1MB
Zajíček Nesquik se snaží projet na skateboardu cestu plnou překážek. Pomozte mu je překonat, aby se mohl dostal ke sklence vytouženého nápoje.
 Dragonflyhodnocení:
Dragonfly 310.4KB
Jednoduchá, avšak velice harmonická a uklidňující hra, která dobře poslouží pro chvíli odpočinku po dlouhém dni ve škole či v práci. Vyhýbejte se létajícímu chmýří a sbírejte padající míčky.
 Sonnyhodnocení:
Sonny 485.3KB
Velice povedená předělávka pacmana, ve které namísto žlutého smajlíka ovládáte hladového psíka. Nenechte se pochytat zlými lovci.
 Teddy Goes Swimminghodnocení:
Teddy Goes Swimming 326.8KB
V mořských hlubinách musíte sesbírat co nejvíce cenných předmětů. Nezapomeňte se ovšem nadechovat nad hladinou. Také se vyvarujte srážce s mořskými živočichy, především s medúzou :)
 Gravity Ballhodnocení:
Gravity Ball 612.7KB
Pohybujete plošinkou a musíte udržet ve vzduchu neposedný míček. V každém kole musíte splnit určitou misi, například odstranit všechny cihličky.
 Super Fishermanhodnocení:
Super Fisherman 132KB
V časovém limitu musíte vylovit co nejvíce plodů moře. Za úspěšný výlov získáváte kromě skóre i čas navíc. Pokud chytíte více stejných druhů na jeden nához, skóre i časový bonus se znásobí.
 Bomb of a Brave Boyhodnocení:
Bomb of a Brave Boy - postřehové hry 1.9MB
Bomb of a Brave Boy je online verze všeobecně známé hry Dyna Blaster. Tentokrát máte za úkol zneškodňovat masožravé kytky, které se vás snaží ohrozit. V každém kole můžete sebrat řadu bonusů a mezi jednotlivými úrovněmi máte rovněž možnost nakupovat vašemu hrdinovi různá vylepšení.
 Busy Burgerhodnocení:
Busy Burger - postřehové hry 319.6KB
Do zákulisí fast-foodových restaurací se můžete podívat v roli řadového zaměstnance ve hře Busy Burger. Vaším úkolem je obsloužit v časovém limitu jednotlivé zákazníky. Pokud třikrát spletete objednávku, vaše kariéra končí.
 Moodys Magical Eyehodnocení:
Moodys Magical Eye - postřehové hry 1MB
Moodys Magical Eye je hra motivovaná pohádkovou sérií Harryho Pottera. V kamenné místnosti se musíte vyhýbat kouzelným pohledům šarlatánského kouzelníka. Čím déle se vám podaří jeho magii vzdorovat, tím více bodů získáte.
 Jewel Questhodnocení:
Jewel Quest - postřehové hry 392.2KB
Ponořte se do tajuplné mozaiky Jewel Questu a vyřešte v každém kole požadovaný úkol. Vždy se snažte zaplnit celé herní pole žlutými dlaždicemi. Další kola vám budou znesnadněna řadou překážek, nezapomínejte také na časový limit.
 Amy Yumihodnocení:
Amy Yumi - postřehové hry 344.9KB
Amy Yumi je zajímavá online hra, která se odehrává pod mořskou hladinou. Vaším úkolem je zneškodnit mořské příšerky, které vám jinak mohou sebrat životy. Růžové živočichy musí zneškodnit růžová ponorka a modré ponorka modrá.
 Atlantishodnocení:
Atlantis - postřehové hry 88Dad n Me (brutální hry)7.7KB
Hra Atlantis vás zavede do hlubin tajuplného oceánu, kde budete s kouzelnou rybkou hrát jakýsi rébus s barevnými kuličkami. Pro postup do dalšího kola musíte odstranit všechny míčky, ty odpadnou pokud u sebe budou 3 o stejné barvě.

2.6MB

V roli maskovaného démona si budete vylívat vztek na malých bezmocných a nevinných dětech z ulice. Dávejte si však pozor, někteří z nich na vás mohou zákeřně a brutálně zaútočit. Ovládnete svojí sílou městskou čvtrť nebo vás děti dostanou a zůstanete svému okolí pro smích?

a.